Aby uzyskać więcej informacji na temat probiotyków, sprawdź te blogi:

Aby uzyskać więcej informacji na temat probiotyków, sprawdź te blogi:

Z drugiej strony odporne skrobie można znaleźć naturalnie w niedojrzałych zielonych bananach (lub zielonej mąki bananowej), ugotowanej, a następnie chłodzonych skrobiach i ziarnach, takich jak sałatka z zimnego ziemniaka lub makaronu, a także niegotowane owsiane owsiane, takie jak te używane w nocnym owsie. Prebiotyki polifenolowe zostały odkryte w niektórych wyciągach z owoców owocowych cytrusowych i proszkach owocowych Kiwi.

Osobowe przyprawy z figami i orzechami orzechowymi

​​Sharon: Jakie są zalety dodawania suplementów probiotycznych do diety?

Kara: Dodanie suplementu probiotycznego i prebiotycznego do rutyny może wspierać zdrowy skład dobrych bakterii w jelitach. Słabe nawyki dietetyczne, stres, leki i toksyny w środowisku, takie jak te znalezione w produktach czyszczenia i pielęgnacji skóry, mogą negatywnie wpływać na bakterie jelitowe i powodować tak zwaną dysbiozę. Ta nierównowaga dobra do złych bakterii może prowadzić do stanu zapalnego w organizmie i niezliczonych powiązanych warunków zdrowotnych. W rezultacie spożywanie suplementu probiotycznego, aby zwiększyć dobre bakterie, wraz z prebiotycznym suplementem, aby wspierać wszystkie bakterie, które już masz w sobie, będzie w stanie się rozwijać i wzmocnić, ostatecznie pomoże zdrowiu jelit i ogólnego samopoczucia i dobrego samopoczucia Popraw.

Sharon: Jak połączone jest mikrobiom jelita i mózg?

Kara: Mikrobiom jelitowy jest bezpośrednio połączony z mózgiem przez nerw błędny; Te dwie części ciała mają dwukierunkowy związek, w którym słaba dieta, która może pogorszyć zdrowie jelit, może prowadzić do uwolnienia markerów zapalnych z jelit, które wykazały, że sygnały stresowe do mózgu. Z drugiej strony stres i lęk mogą stymulować osi podwzgórze przysadki mózgowej (HPA), co prowadzi do nadmiernego wytwarzania kortyzolu, co zbyt negatywnie wpływa na bakterie jelitowe, co prowadzi do dysbiozy w jelitach, a więcej markerów zapalnych jest markerów zapalnych wydany. Biorąc pod uwagę 90% naszej uspokajającej nastroju serotoniny znajduje się w jelitach, warto starać się dbać o nasze zdrowie jelit, aby wesprzeć nasze dobre samopoczucie psychiczne.

Smoky Lentil Chili

​​Sharon: Jak jelit. Zdrowa dieta pomoc w zmniejszaniu lęku i depresji?

Kara: Kiedy spożywamy dietę bogatą w jelito, probiotyki w jelitach są w stanie je fermentować, a produkty uboczne tej fermentacji, znane również Ponieważ krótko łańcuchowe kwasy tłuszczowe (SCFA) są w stanie stymulować uwalnianie serotoniny z jelit, a także zmniejszyć sygnały stresu zapalnego do naszego mózgu, pomagając zmniejszyć prawdopodobieństwo rozwoju związanego z tym lęku i depresji. Dobre zdrowie jelit wzmacnia również naszą podszewkę jelit, co prowadzi do poprawy wchłaniania składników odżywczych wymaganych do prawidłowej produkcji hormonalnej.

Sharon: Jakie są inne korzyści ze zdrowego mikrobiomu jelitowego?

Kara : Istnieje mnóstwo korzyści zdrowotnych, które wynikają ze zdrowej diety jelitowej poza nastrojowymi korzyściami wspierającymi, w tym poprawy wchłaniania składników odżywczych, zmniejszonego stanu zapalnego w organizmie związanym z wieloma chorobami stylu życia, wraz z innymi powiązanymi korzyściami z konsumpcji prebiotycznej, takich jak konsumpcja prebiotyczna jako poprawa regulacji cukru we krwi, poprawa regulacji lipidów krwi, dobre zdrowie trawienne, wzmocnione zdrowie immunologiczne, a także zwiększone poczucie pełności, które mogą wspierać zarządzanie wagą.

sałatka z ziemniaków konfetti

Tworzenie wzorca diety, który odżywia zdrowy mikrobiom jelitowy?

Kara: Znajdź sposoby na włączenie zdrowych produktów jelitowych, które naprawdę lubisz! Czy wybór owsa niegotowany, a nie jako płatki owsiane, aby zachować prebiotyczną skrobię, pieczenie, a następnie ochłodzenie ziemniaków w celu opracowania skrobi prebiotycznej, dodając szparagi i cebulę do naczynia śniadaniowego dla dodatkowego prebiotycznego rozpuszczalnego włókna, Lub wybierając, aby wtopić się w poranne koktajl prebiotyczny wzmacniacz proszkowy, opcje są tam, o ile wiesz, na co zwrócić uwagę! Staraj się unikać wielu dodanych cukrów, sztucznych słodzików, takich jak sukraloza, sacharyna i aspartam, a także dodatki i konserwatywa, takie jak maltodekstryna, które wykazały negatywnie pogarszają jelito; Zamiast tego podejmij wspólny wysiłek, aby dodać szeroką gamę żywności opartych na roślinach, na które nie możesz się doczekać, aby wrócić na wiele lat. W przypadku zdrowych prebiotycznych ugryzień brownie.

O KARA LANDAU

Kara, znana jako „Podróżujący dietetyk”, jest bardzo szanowanym australijskim akredytowanym dietetykiem, autorem i założycielem prebiotyku Gut Health Brand – Uplift Food – Good Mood Food, z siedzibą w Nowym Jorku, USA.

Poprzedni rzecznik Stowarzyszenia Dietitians Association of Australia, a teraz doradca diety i przedstawiciela mediów dla Global Prebiotyc Association, Kara z pewnością angażuje się w media na całym świecie, przedstawia publicznie, a także zapewnia strategię żywieniową, zdrowy rozwój nowych produktów i usługi rzeczników mediów dla klientów w branży żywności i detalicznej.

Specjalizowanie się w związku między dietą, Zdrowie i nastrój jelit oraz istotna rola prebiotycznego fib ers i odporne skrobie; Kara jest regularnie proszona o przekazanie ekspertów na temat Gut Health w USA i Australii. Obowiązkowe cyfrowe i tradycyjne media, obejmują: kształt, elle, elitarne codzienne, zgiełku, zdrowie kobiet, czytelnicy Digest, MSN, Yahoo i więcej.

Założenie jedzenia – dobre jedzenie: pierwszy stworzony dietetyk na świecie stworzony dietetyk Funkcjonalna marka żywności, aby skupić się wyłącznie na nastroju wspierające korzyści ze zdrowych włókien prebiotycznych i odpornych skrobi. Pierwszy charakterystyczny produkt, The Daily Uplifter, został zaprojektowany jako 100% naturalny proszek oparty na roślinach z składnikami odżywczymi na poziomach wspieranych przez naukę, aby mieć pozytywny wpływ zarówno na zdrowie jelit, jak i nastrój.

Kara Mission It It Kontynuować edukację, inspirowanie i sprawienie, by spożywanie prebiotycznej diety bogatej w łatwe i przyjemne dla wszystkich, z którymi może się spotkać. Połącz się z KARA na Facebooku, Instagramie i LinkedIn.

Aby uzyskać więcej informacji na temat probiotyków, sprawdź te blogi:

Probiotyki „potencjalne sprawdzenie GUT – Keed swojej mikroflory jelitowej dla dobrego zdrowia

Zdjęcie: kremowy jogurt jogurt, Sharon Palmer, MSFS, RDN

Wywiady ekspertów | Blog | Odżywianie, zdrowie, Wellness Widok Komentarze> Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz moje imię, e-mail i strona internetowa w tej przeglądarce następnym razem, gdy komentuję

13 przepisy na sałatkę Mason Jar na bazie roślin

Sharon Palmer

Opublikowane 13 września 2020

Zaktualizowano 13 października 2020 r.

Uwielbiam wypełniać klasyczne słoiki z masonem sałatkami do jedzenia . Te pojemniki mają idealną ilość-dwa kubki-obfite sałatki na bazie roślin, idealne do napędzania dnia zdrowego odżywiania. Możesz je przywiązać do pracy, szkoły, wędrówek, pikników lub wycieczek. Ponadto świetnie nadają się do przygotowywania posiłków. Po prostu przygotuj pięć sałatek w swoich poręcznych słoikach z masonem w niedzielę wieczorem, włóż je do lodówki, a jesteś gotowy na cały tydzień. Właśnie dlatego poprosiłem moich ulubionych blogerów o podzielenie się dziś swoimi najlepszymi sałatkami z słoików z roślin. Ta kolekcja 13 przepisów na słoje z słoikami na bazie roślin jest pełne super pysznych, zdrowych i całkowicie roślinnych (wegańskich) sałatek. I kiedy mówimy o sałatkach Mason Jar, sprawdź mój film z mojego programu na żywo na Instagramie, w którym pokazuję, jak zrobić własną sałatkę jęczmienną Mason Jar Kale z kurkumową winegretem tutaj.

13 Plant- Sałatka z sałatką Mason Mason Jar

Aoli Mason Jar, Gena Lazcano, Ginger Casa

Salad Salad Cauliflower, Kale & Marchewka, Renee Deleon, Veeg (powyżej) Crunchy Cabbage Cilantro Salad Salad Słoiki, Julie Rosenthal, Goodie Goodie Gluten Freefrench Lentil Mason Jar Salads, Marina Delio, pyszna muma kuchnia

Sałatka Zdrowa w słoikach, Sophia tsoukas desantis, warzywa nie gryzą (powyżej) Bouquet, Barbara Gilbert, Green Scheme TV

Sałatka jęczmienna Mason Jar Kale z kurkumową vinaigrette, Sharon Palmer, MSFS, RDN, dietetyk zasilany rośliną (pokazany powyżej)

Sałatka, Shahzadi Uzma Devje, MS, RD, desicious Rd (pokazane powyżej)

sałatka słojowa meksykańskiego Mason, Sandhya Hariharan, Kuchnia Sandhya (pokazana powyżej) potężna Mason Jar Salads, Dr. Dylan Cutler, sałatki Taco na bazie smyczy naczyniowych z łatwym sosem awokado, Alisa Marie Fleming, sałatka z kominkiem ryżowym Freery z sosem orzechowym Miso, Leanne Ray, MS, Rd

Wild Rice Rice Sałatka Mason Jar z pesto bazyliowym, Sarah McMinn, moja kochana wegańska (pokazana powyżej)

W przypadku innych kolekcji przepisów opartych na roślinach, sprawdź moje ulubione tutaj:

35 Piękna roślinna piękno Miski do ds. Posiłków roślinnych w dziedzinie dobrostanu20 poniżej 500 kalorii35 Łatwe posiłki roślinne dla jednego

blog | Kolekcje przepisu Wyświetl komentarze Komentarz

Zostaw odpowiedź Odpowiedź Anuluj

your Adres e -mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz moje imię, e -mail i strona internetowa w tej przeglądarce następnym razem, gdy komentuję

łatwe lekkie mojito podwójne warzywa ciecierzycy

po nawigacji

Łatwa lekka mojitodouble ciecierzyca Pitas warzyw

Uwielbiam napełniać klasyczne słoiki z masonem sałatkami do jedzenia. Te pojemniki mają idealną ilość-dwa kubki-obfite sałatki na bazie roślin, idealne do napędzania dnia zdrowego odżywiania. Możesz je przywiązać do pracy, szkoły, wędrówek, pikników lub wycieczek. Ponadto świetnie nadają się do przygotowywania posiłków. Po prostu przygotuj pięć sałatek w swoich poręcznych słoikach z masonem w niedzielę wieczorem, włóż je do lodówki, a jesteś gotowy na cały tydzień. Właśnie dlatego poprosiłem moich ulubionych blogerów o podzielenie się dziś swoimi najlepszymi sałatkami z słoików z roślin. Ta kolekcja 13 przepisów na słoje z słoikami na bazie roślin jest pełne super pysznych, zdrowych i całkowicie roślinnych (wegańskich) sałatek. I kiedy mówimy o sałatkach Mason Jar, sprawdź mój film z mojego programu na żywo na Instagramie, w którym pokazuję, jak zrobić własną sałatkę jęczmienną Mason Jar Kale z kurkumową winegretem tutaj.

13 Plant- Sałatka z sałatką Mason Mason Jar

Aoli Mason Jar, Gena Lazcano, Ginger Casa yourpillstore.com

Salad Salad Cauliflower, Kale & Marchewka, Renee Deleon, Veeg (powyżej) Crunchy Cabbage Cilantro Salad Salad Słoiki, Julie Rosenthal, Goodie Goodie Gluten Freefrench Lentil Mason Jar Salads, Marina Delio, pyszna muma kuchnia

Sałatka Zdrowa w słoikach, Sophia tsoukas desantis, warzywa nie gryzą (powyżej) Bouquet, Barbara Gilbert, Green Scheme TV

Sałatka jęczmienna Mason Jar Kale z kurkumową vinaigrette, Sharon Palmer, MSFS, RDN, dietetyk zasilany rośliną (pokazany powyżej)

Sałatka, Shahzadi Uzma Devje, MS, RD, desicious Rd (pokazane powyżej)

sałatka słojowa meksykańskiego Mason, Sandhya Hariharan, Kuchnia Sandhya (pokazana powyżej) potężna Mason Jar Salads, Dr. Dylan Cutler, sałatki Taco na bazie smyczy naczyniowych z łatwym sosem awokado, Alisa Marie Fleming, sałatka z kominkiem ryżowym Freery z sosem orzechowym Miso, Leanne Ray, MS, Rd

Wild Rice Rice Sałatka Mason Jar z pesto bazyliowym, Sarah McMinn, moja kochana wegańska (pokazana powyżej)

W przypadku innych kolekcji przepisów opartych na roślinach, sprawdź moje ulubione tutaj:

35 Piękna roślinna piękno Miski do ds. Posiłków roślinnych w dziedzinie dobrostanu20 poniżej 500 kalorii35 Łatwe posiłki roślinne dla jednego

blog | Kolekcje przepisu Wyświetl komentarze Komentarz

Zostaw odpowiedź Odpowiedź Anuluj

your Adres e -mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz moje imię, e -mail i strona internetowa w tej przeglądarce następnym razem, gdy komentuję

5 RD Wskazówki dotyczące pakowania obiadów z owocami i warzywami

Sharon Palmer

Opublikowana 7 września 2017 r.

Zaktualizowana 13 kwietnia 2021

Wróci do szkoły, co oznacza odkurzanie Ole ‘Lunchbox, i wchodzenie w rytm pakowania zdrowych, pysznych obiadów dla dzieci. Czas także podsumować własne nawyki brązowych torb w miejscu pracy i dać im zdrową aktualizację. Poprosiłem niektórych z moich ulubionych zarejestrowanych dietetyków, aby rozważyli swoje najlepsze wskazówki dotyczące pakowania bardziej zdrowych opcji na lunche. I chłopcze, czyli ze świetną radą. Sprawdź niektóre z ich najlepszych wskazówek dotyczących pakowania obiadów z owocami i warzywami.

5 RD Lunches.

1. Idź na łatwe. „Moja tot uwielbia zamrozić suszone owoce i warzywa w swoim pudełku na lunch, co sprawia, że ​​jest bardzo łatwy do pakowania i odejścia. Robimy również dużo sałatek z makaronu lub fasoli, które utrzymują się w temperaturze pokojowej (lubimy chrupnięcie ogórków, pomidorów wiśniowych, surowych cukinii, kukurydzy w puszkach i papryki) ” – mówi Wendy Jo Peterson, MS, RD, Co. -Author of Born to Eat.

Banana Muffiny kokosowe są pełne składników na bazie roślin.

2. Wypełnij słodkie smakołyki zdrowymi składnikami. „W przypadku przekąski na lunch zawierałbym wypieki na bazie owoców i wegetariańskich, które zrobiłem w domu, jak muffinka dyni, muffinka jagodowego lub chleb cukinii. Moje dzieci lubiły te rzeczy tak samo lub bardziej niż jakiekolwiek mniej zdrowe, zapakowane ciasteczka ”, mówi Kit Broihier, MS, Rd.

Susz w bazylii z ciecierzycą, to świetne, kolorowe dzieło towarzyszące świeżych warzyw.

3. Rozjaśnij wszystko za pomocą hummusa. „Kolorowe odmiany hummusa są zawsze zabawne dla dzieci. Poszczególne pojemniki można wrzucić do pudełka na lunch wraz ze ściętymi świeżymi warzywami do zanurzenia, schowanych w opakowaniu lub rozłożonym na kanapce. Wypróbuj złotą burak lub żółtą paprykę na żółty, czerwony burak na różowy szpinak dla zielonego, marchewki lub dyni do pomarańczowej itp. Szybki i łatwy sposób, jeśli nie masz czasu, aby zrobić własne, jest po prostu Aby zabrać pojemnik kupiony w sklepie, zgarnij go do blendera lub robota kuchennego, dodaj 1/2 szklanki kolorowego warzywa, którego chcesz użyć i daj mu wir. Aby zwiększyć pożądany kolor, po prostu dodaj więcej warzyw. Wróć do komercyjnego pojemnika i skończyłeś! ”, Mówi Catherine Brown, kulinarny dietetyk.

Ta super acai Power Bowl jest idealna do pakowania na lunch.

4. Wybierz owoce i warzywa, aby uzyskać najlepsze wyniki. „Pakując pudełko na lunch dziecka – lub twoje – pomyśl owoce i warzywa. Pomiędzy poranną przekąską a samym lunchem spakuj przynajmniej jedno owoc i jedno wytrawie warzywne. Używaj małych pojemników do trwałych owoców, w tym winogron, pokrojonych pomarańczy, plasterków jabłek – skocznia soku z cytryny na plasterki, aby zapobiec brązowieniu i melona. Pakowane warzywa obejmują pokrojone angielskie ogórki z dipem hummus, pokrojone papryki i groszek z cukrem. Oprócz samych owoców i warzyw, włącz je do kebabów owocowych i kurczaków, sałatki z makaronem obciążoną warzywami, okładami kanapkami i sałatkami ”, mówi Liz Weiss, MS, RDN, gospodarz zdrowego podcastu i blogu Liz.

5. Dodaj produkty do już powszechnych produktów do lunchu. „Moim ulubionym sposobem pomocy ludziom w zdobyciu większej liczby owoców i warzyw jest dodanie ich do jedzenia, które już jedzą. Kanapka z masłem migdałowym jest bardziej pożywna i interesująca z dodatkiem pokrojonych fig lub gruszek lub ulubionych owoców.